OŚWIETLENIE SZYNOWE

Oświetlenie szynowe w ostatnich latach zyskało sporo na popularności. Nie powinno to dziwić, ponieważ jest to rodzaj oświetlenia, które znaleźć może wszechstronne zastosowanie. Jak sama nazwa wskazuje, w jego skład wchodzą reflektory osadzone w specjalnych szynach. Dużym atutem takiego rozwiązania jest to, że możemy odpowiednio dobierać rozmiar lamp w zależności od naszych potrzeb. Oznacza to, że oświetlenie szynowe będzie strzałem w dziesiątkę zarówno dla sklepów wielkopowierzchniowych, jak i dla mniejszych przestrzeni.

Poznaj zalety oświetlenia szynowego

Oświetlenie szynowe z pewnością będzie ciekawym wyborem ze względu na swój uniwersalny charakter. Może bowiem zostać wykorzystane jako główne oświetlenie bądź służyć jedynie do zaakcentowania wybranych elementów przestrzeni sklepowej, witryn czy gablot. Taki rodzaj lamp daje również dowolność, jeżeli chodzi o miejsce montażu. Oświetlenie szynowe możemy umieścić zarówno na suficie, jak i przymocować do ścian, w zależności do czego będziemy je głównie wykorzystywali. Lampy zamontowane na szynach możemy przesuwać oraz manewrować ich stopniem nachylenia. Dzięki temu każdą z nich ustawimy pod innym kątem, doświetlając wybrany przez nas kawałek lokalu. Do wyboru mamy również ustawienie ich w taki sposób, aby równomiernie oświetlały całą przestrzeń. Lampy szynowe to także produkt, który ze względu na swoją prostą konstrukcję może wpasować się w wystrój wielu wnętrz. Idealnie dopełni minimalistyczny charakter otoczenia, ale będzie również dobrze współgrał z bardziej nowoczesnymi, a także industrialnymi aranżacjami.

Masz pytania odnośnie oświetlenia?

Skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy w doborze!

Dwa modele oświetlenia szynowego

Oświetlenie szynowe daje nam możliwość wyboru pomiędzy systemem jednofazowym lub trójfazowym. Za sprawą systemu jednofazowego będziemy mogli włączać i wyłączać lampy w jednym czasie. System trójfazowy daje zdecydowanie więcej możliwości. Za jego sprawą zdecydujemy o tym, które grupy reflektorów ustawionych na szynie będą włączone, a które wyłączone. Pozwoli to nam tworzyć naprawdę ciekawe kompozycje świetlne.

RODZAJE OŚWIETLENIA:
Masz pytanie odnośnie konkretnego oświetlenia? Napisz!