Projektowanie

Misją naszej firmy jest zaopatrywanie przedsiębiorstw w odpowiednie do warunków pracy natężenia światła. Aby zapewnić komfort pracy i bezpieczeństwo pracowników staramy się spełnić wymagania stawiane przez klienta, jak i standardy ujęte w normach BHP.
Do każdego z naszych projektów mamy zatem indywidualne podejście, a w procesie tworzenia projektu słuchamy wszelkich uwag wskazywanych przez klienta.

Dla właścicieli firm ważną kwestią pozostaje także strona finansowa. Z tego właśnie powodu wykonujemy wizualizację planowanego rozkładu natężenia światła na powierzchni roboczej. Przy pomocy programów graficznych optymalizujemy ilość opraw, która generować będzie ilość niezbędnego światła określonego w miejscach wskazanych przez klienta oraz normy BHP. Rozwiązanie takie pozwala przedsiębiorstwom uniknąć niepotrzebnych kosztów i otrzymać dokładnie to, czego klient potrzebuje. Wszystkie najważniejsze informacje przedstawione są na przestrzennym modelu(3D) oraz rzutach prostokątnych, co staje się bazą do przeprowadzenia inwestycji.

3D

Jako producent oświetlenia szczególną uwagę przykładamy do jakości naszych opraw, które wykorzystujemy w projektach. Naszym klientom oferujemy przede wszystkim rozwiązania pomagające obniżyć koszty, a jednocześnie maksymalnie zwiększyć potencjał energetyczny przedsiębiorstwa, czyli proponujemy lepsze oświetlenie oraz comiesięczne oszczędności.

NASZE PRODUKTY