Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne led, które oferujemy, zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić Państwu wysoki komfort, a duży wybór sprawia, że bez kłopotu można dobrać oświetlenie zewnętrzne w taki sposób, aby jak najlepiej wpasowało się w wizję organizacji przestrzeni. Nasza oferta jest niezwykle bogata, a naszym klientom oferujemy różnego rodzaju rozwiązania, wykorzystując innowacyjną technologię led, do której przekonuje się coraz więcej zadowolonych użytkowników. Dodatkowo, jako odpowiedzialny producent oświetlenia, dbamy o to, aby nasze oświetlenie led, w tym wspominane już lampy zewnętrzne led były po prostu interesujące pod względem estetycznym, jakościowym oraz ekonomicznym.

Lampa led – tak wiele za niewiele

Nasza firma, która nie boi się wyzwań, stawia czoła nowym rozwiązaniom i pojawiającym się na rynku innowacyjnym technologiom zapewniając najwyższą jakość. Jako producenci oświetlenia led staramy się tworzyć je w taki sposób, aby wszystkie oprawy oświetleniowe, lampy i inne elementy oświetlenia, odpowiadały nie tylko wymaganiom naszych klientów, ale by spełniały również wszelkie wymagane normy. Ze względu na zastosowanie podzespołów jedynie najwyższej jakości otrzymują Państwo dobry jakościowo, wytrzymały produkt, a dodatkowo zaoszczędzone pieniądze dzięki znacznie mniejszemu zużyciu energii elektrycznej oraz przede wszystkim czas. Raz podłączone lampy led nie wymagają wymian źródeł światła przez bardzo długi okres czasu – kilkakrotnie dłuższa żywotność i wielokrotnie niższe zużycie energii niż popularna żarówka halogenowa.

Lampy zewnętrzne led – oferta nie do odrzucenia

Dlaczego ? Odpowiedź jest prosta. Oświetlenie led na tę chwilę nie ma większej konkurencji, która uzyska przy tak niskim poborze mocy, tak duży strumień świetlny. Co charakteryzuje nasze oprawy oświetleniowe? Jakość podzespołów składających się na jakość całej oprawy led. Jako producent oświetlenia, ufając swoim produktom nie boimy się udzielać wieloletniej gwarancji, dzięki czemu nie muszą się Państwo dłużej martwić o utrzymanie oświetlenia.

oswietlenie zewnętrzne 55w

AVA TECH FL 55W

oświetlenie zewnętrzne 80w

AVA TECH FL 80W

oświetlenie zewnętrzne 95w

AVA TECH FL 95W