Oświetlenie przemysłowe

Oświetlenie przemysłowe

Oświetlenie przemysłowe to niezwykle specyficzny rodzaj oświetlenia. Pojawia się on tam, gdzie natężenie światła musi być duże, ale przede wszystkim bezpieczne dla pracowników. Wyraźne światło gwarantuje wydajną pracę oraz, co bardzo istotne, nie powinno niekorzystnie wypływać na nasz wzrok. Oświetlenie przemysłowe led to m.in. lampy ledowe przemysłowe oraz wszelkiego rodzaju oświetlenie wiszące. Wykorzystuje się je w pomieszczeniach takich jak hale produkcyjne, magazyny, laboratoria, na parkingach podziemnych, w garażach, stacjach paliw oraz pomieszczeniach handlowych. Lampy przemysłowe musza być zatem wytrzymałe, ale też ekonomiczne. Wiele z wyżej wymienionych miejsc, działa przez 24 godziny na dobę. Oznacza to, że przy wykorzystaniu oświetlenia, które pobiera znaczną ilość energii, obciążenia kosztowe byłyby nie do zniesienia. Dlatego tak ważne jest to, aby nowoczesne lampy były wydajne i energooszczędne.

Przemysłowe lampy led

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań. W naszej ofercie znajdziecie Państwo lampy sufitowe wiszące w tym oświetlenie industrialne, a każda oprawa świetlówkowa led zachwyci swoja elegancją i doskonałym wykończeniem. Jako rzetelny partner dbamy o każdy szczegół produktów znajdujących się w naszej ofercie.

Lampy industrialne

Jesteśmy zdania, że oświetlenie wcale nie musi być nudne i oczywiste. I właśnie dlatego oferujemy naszym klientom niezwykle bogatą ofertę, m.in. nowoczesne wiszące lampy, a wśród nich bardzo modne w ostatnim czasie lampy industrialne, nadające wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Lampa industrialna to elegancja w nowoczesnym wydaniu – decydując się na nią sprawiamy, że tak oczywista część naszego wyposażenia jak lampa wisząca, staje się pięknym elementem ozdobnym.
Oferujemy produkty przeznaczone do wykorzystania w różnych warunkach, także przy dużej wilgotności i zapyleniu. Wszystkie oferowane przez nas lampy wiszące i inne elementy oświetlenia, wykonane są z najlepszych i niezwykle trwałych materiałów, zapewniając tym samym dużą wytrzymałość mechaniczną.

ava-tech-il-21w-600mm

AVA TECH IL 21W 600mm

oświetlenie przemysłowe

AVA TECH IL 28W 1200mm

oświetlenie zewnętrzne

AVA TECH IL 40W 1200mm

oświetlenie liniowe

AVA TECH IL 54W 1200mm

oświetlenie parkingowe

AVA TECH IL 54W 1500mm

oświetlenie uliczne

AVA TECH IL 80W 1500mm

oświetlenie sklepowe

AVA TECH IL 95W 1500mm

hiszpańskie zasilacze

AVA TECH IL 108W 1500mm

oświetlenie parkingowe

AVA TECH HB 50 W

oświetlenie uliczne

AVA TECH HB 80 W

oświetlenie sklepowe

AVA TECH HB 100 W

hiszpańskie zasilacze

AVA TECH HB 150 W

hiszpańskie zasilacze

AVA TECH HB 200 W