Oświetlenie parkingowe

Oświetlenie parkingowe

Jazda po zmierzchu lub w zaciemnionych miejscach takich jak parkingi wymaga od kierowcy zwiększonej uwagi. Niestety miejsca o zmniejszonym natężeniu światła sprzyjają spadku koncentracji i niewiele potrzeba aby doszło do niechcianej kolizji, bądź wypadku z udziałem pieszego. Jako producent oświetlenia led znaczną uwagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa. Lampy led oferowane przez naszą firmę sprzyjają poprawie widoczności, dzięki czemu piesi i pojazdy mechaniczne są łatwiej zauważalne dla kierującego pojazdem. Lampa wisząca tuż pod sufitem parkingu rozprasza światło, oświetlając równomiernie powierzchnię strefy ruchu, co wraz
z odpowiednim natężeniem światła stwarza odpowiednie warunki wymagane do bezpiecznego przemieszczania się.

Oświetlenie led – to się opłaca

Kolejną ważną kwestią, oczywiście poza kwestią bezpieczeństwa jest kwestia ekonomiczna. Oświetlenie led skutecznie wypiera standardowe oprawy świetlówkowe, które charakteryzują się niską skutecznością świetlną oraz dużym poborem energii. Nowoczesne oświetlenie led daje możliwość uzyskania najlepszych parametrów świetlnych przy zachowaniu ograniczonego do minimum zużycia energii. Po co zatem trzymać i utrzymywać stare, niespełniające norm oświetlenie świetlówkowe jeżeli oferowane przez nas nowoczesne oświetlenie led spełnia wymagania bezpieczeństwa oraz generuje oszczędności pozyskane dzięki niższym kosztom eksploatacji?

Oprawy oświetleniowe – wygląd też ma znaczenie

Jako producent oświetlenia led nie zapominamy również o kwestii estetyki. Zdajemy sobie sprawę, że na ocenę duży wpływ ma także pierwsze wrażenie. Osoba jadąca na zakupy np. do centrum handlowego, galerii itp. na samym początku pozostawia samochód na parkingu. Nowoczesne oświetlenie wprawia klienta w lepszy nastrój do zakupów, sprawiając że klient jest bardziej zadowolony. Dodatkowo lampy wiszące w odpowiednim ciągu świetlnym, zaopatrując w przyjemny dla oka strumień światła nadają parkingowi elegancji oraz zwiększają poczucie bezpieczeństwa osobistego.
 

Oświetlenie parkingowe to oprawy:

oswietlenie parkingowe IL 21w

AVA TECH IL 21W 600mm

oświetlenie parkingowe il 28w

AVA TECH IL 28W 1200mm

oświetlenie parkingowe il 40w

AVA TECH IL 40W 1200mm

oświetlenie parkingowe il 54w

AVA TECH IL 54W 1200mm

oświetlenie parkingowe il 54w

AVA TECH IL 54W 1500mm

oświetlenie parkingowe il 80w

AVA TECH IL 80W 1500mm

oświetlenie parkingowe il 95w

AVA TECH IL 95W 1500mm

ođwietlenie parkingowe il 108w

AVA TECH IL 108W 1500mm

oswietlenie parkingowe fl 55w

AVA TECH FL 55W

oświetlenie parkingowe fl 80w

AVA TECH FL 80W

oświetlenie parkingowe fl 95w

AVA TECH FL 95W