Oświetlenie liniowe

Oświetlenie liniowe

Oświetlenie liniowe led to nowoczesne oświetlenie, które znajduje zastosowanie głównie w supermarketach, sklepach a także magazynach. Jako producent oświetlenia oferujemy Państwu skuteczną alternatywę dla standardowych opraw liniowych wyposażonych w zwykłe świetlówki. Oświetlenie led to jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań – jest niezwykłe trwałe, ale przede wszystkim bardzo wydajne. Nasze oprawy led wyposażone są w podzespoły najlepszych światowych producentów takich jak diody marki OSRAM(Niemcy), czy zasilacze firmy ELT(Hiszpania). Oprawy led, w których stosowane są komponenty jedynie najwyższej jakości gwarantują dużą skuteczność świetlną oraz brak problemów z odprowadzaniem ciepła. Całość zamknięta jest w obudowie o podwyższonych właściwościach mechanicznych, co przekłada się na trwałość oprawy led.

Oświetlenie led – proste i skuteczne

W naszej ofercie znajdą Państwo lampy sufitowe, których konstrukcja umożliwia szybkie i łatwe łączenie w długie ciągi świetlne za pomącą elementów łącznych, bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi. Oświetlenie sufitowe dostępne jest w oprawach o różnej mocy oraz wymiarach o długości 1,5 oraz 3 metry. Tego typu oprawy oświetleniowe wydobywają z eksponowanych produktów ich szlachetne i naturalne barwy, nadając im dodatkowych walorów estetycznych. Oświetlenie sufitowe staje się wygodnym narzędziem dla obsługi sklepowej, ale przede wszystkim zadowala oko klienta robiącego zakupy.

Lampy sufitowe – bezkompromisowe

Nowoczesne oświetlenie led nie musi szukać kompromisów. Lampa led nie tylko dostarcza większej ilości oświetlenia lepszej jakości, co pozytywnie wpływa na jakość eksponowanych produktów oraz zdrowie i samopoczucie pracowników, ale przede wszystkim zastosowanie oświetlenia led zmniejsza zużycie energii. W widoczny sposób przekłada się to w rachunkach płaconych za zużywaną energię elektryczną. Każdy właściciel obiektu oczekuje od oprawy led przede wszystkim niezawodności działania, a my jako producent oświetlenia staramy się jak najbardziej sprostać tym oczekiwaniom, udzielając gwarancji na okres 5-ciu lat.

oświetlenie liniowe 56w

AVA TECH LINE 56W 3000mm

oświetlenie liniowe 80w

AVA TECH LINE 80W 3000mm

oświetlenie linowe 108w

AVA TECH LINE 108W 3000mm

oświetlenie liniowe 28w

AVA TECH LINE 28W 1500mm

oświetlenie liniowe 40w

AVA TECH LINE 40W 1500mm

oświetlenie liniowe 54w

AVA TECH LINE 54W 1500mm

oświetlenie liniowe 80w

AVA TECH LINE 80W 1500mm